Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.1.2014 Zápis Klubovna

 

     Začátek schůzky vypadal velmi komorně, přišel jsem já s Nelinkou a za chvíli dorazila instruktorka Pavla bez Kryštofa. Pak už jsme se začali pomalu scházet s odstupem 5 minut a konečný počet bylo krásných 11 dětí. Je to sice problém začít a nemuset říkat vše dokola, ale jsme rádi, že jsme středu strávili právě s vašimi dětmi.

     Je radost pozorovat jejich úspěchy a snahu učit se nové věci. Tentokrát jsme se učili, co roste v lese, co se dá a co se nedá jíst a co je doslova jedovaté. Na našem příštím výletě si to samozřejmě ověříme. Na velkém plakátu jsme si ukazovali jak vypadají stromy a základní rostliny v lese.

     Pohybová hra byla motivována velkým mrazem a tak jsme si zahráli na psí spřežení a potom na splašenou smečku psů, kteří potřebovali nakrmit.

    Doufám, že Vás děti pořádně prozkoušely z vymalovaných obrázků lesních plodů a příště už budou všichni vědět jak vypadá malina a jahoda.

    Na příští středu si prosím doneste kromě šátku také malinkatou skleničku marmelády a napište na ni z čeho je vyrobena. My je všechny ochutnáme a budeme určovat.


A kdo se vlastně zúčastnil:

Nelinka D.

Nelinka S.

Dalibor

Patrik

Terezka

Anička

Lucka

Kája

Linda

a kamarádka Lucky Klára, která nám pomáhala s přípravou programu.


Mějte se krásně a těším se na další setkání


Xˇandy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář