Jdi na obsah Jdi na menu
 


72 hodin - 6. a 7.10.2018

6. 10. 2018

Sraz: na vlakovém nádraží VB 9:00 hod.

Návrat: na nádraží ve VB 16:18.

 

S sebou: pracovní oblečení a rukavice.

Doprava a občerstvení ZDARMA.

Program: sázení stromků, posezení s kamarády, pohyb a práce na zdravém vzduchu a opékání špekáčků. Jedná se o tradiční lesní brigádu, při které si osadíme paseku, kterou jsme si při minulé akci uklidili.

Výsledkem je pomoc přírodě po letošních kalamitách a finanční přínos z kterého můžeme zaplatit dětem registraci v oddíle na příští rok.

 

7. 10. 2018

Termín: neděle 7.10.2018 od 9.00 do 14.00 hod.

Místo: hřiště u nádraží ve Velké Bystřici.

 

Co s sebou: pracovní oblečení, svačinu a pití na dopoledne, lžíci, pracovní nástroje, pracovní rukavice. Sportovní oblečení a obuv na závěrečný zápas přehazované či nohejbalu na hřišti, které jsme již opravili.

Pracovní rukavice i nástroje máme v omezeném množství k dispozici. Kdo má k dispozici vezměte prosím: lopatu, rýč, koště, sekerku apod.

Pro pracující bude připraven kotlíkový guláš a možnost opéct si něco na ohni – takže s sebou ještě špekáček, pečivo, hořčice či kečup.

 

Co za to: Z A D A R M O (pokud si vyberete z variant trička akce na http://eshop.72hodin.cz/detska-tricka/, objednám Vám tričko 1ks za pouhých 50,- Kč). Trička jsou stejná i ve variantě pánské a dámské, cena stejná.

Akci pořádá ČRDM ve spolupráci s občany ČR. Akci podpořil městský úřad, MŠ a ZŠ, SDH a pionýrský oddíl Poletušky z Velké Bystřice.

Do 25.9.2018 je třeba nahlásit počet účastníků za rodinu na každou akci zvlášť, abychom zajistili občerstvení a ti kteří mají zájem o tričko, nahlásí počet, varianty a velikosti požadovaných triček.

Bližší informace u Xˇandyho tel.: 603930252

Pozvánka ve formátu PDF.