Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horolezci, horolezkyně, horolezčata 21.–23. 9. 2018

Horolezci, horolezkyně, horolezčata

21.–23. 9. 2018

horol.jpg

Sraz: 21.9.201817:00 na hlavní vlakové stanici Velká Bystřice

Příjezd: 23.9.201816:44 na hlavní vlakové stanici Velká Bystřice

S sebou:

Malý batůžek na cestu: večeře na pátek, pití na cestu, pláštěnka, reflexní pásek, KPZ, uzlovačku, CWG, kostku, děti nad 10 let slevu na dopravu, pokrývku hlavy, papírové kapesníky, tužka a blok.

Velký batůžek (poveze auto): spacák, karimatka, celta (kdo má, může být i zahradní krycí plachta), ešus, lžíce, nožík, lihový vařič kdo má, baterka, dobré rozšláplé boty na tůru, tenisky na odpočinek a hru, přezůvky, náhradní oblečení na víkend, oblečení na spaní teplé, ručník, proti klíště, polštářek a plyšáka.

Cena: 300 neregistrovaní, 250 registrovaní, 150 sourozenci. V ceně strava, ubytování, doprava lidí i věcí, pitný režim, pojištění, dozor, materiál a kurzy horolezení a vysokých lanových překážek pořádané profesionály. Část nákladů na akci je hrazena z dotací MŠMT.

Program: Seznámení se s horolezectvím na umělých stěnách a boulderech. Návštěva parku s vysokými lanovými překážkami. U všeho bude školený profesionální instruktor. Děti budou jištěny pomocí profesionálního zkontrolovaného vybavení. Při příznivém počasí druhou noc přespíme pod širákem. V tom případě proběhne vaření v přírodě a s tím spojené aktivity. Při nepříznivém počasí bude ubytování po obě noci ve skautské klubovně v Olomouci.

V případě dotazů kontakt na Xˇandyho, tel: 603930252

Pozvánka ve formátu PDF.