Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Jaroslava Švarce (8.-10.6.18)

Pochod - Memoriál Jaroslava Švarce - 50.ročník

pochod.png

Sraz: 8.6.2018 v 16:05 zastávka autobusu Cukrovar VB.

Příjezd: 10.6.2018 v 11:41 na zastávce Cukrovar VB.

S sebou:

  • malý batůžek do autobusu: večeře na pátek, pití, pláštěnka, reflexní pásek, KPZ, uzlovačka, CWG, kostku, děti nad 10 let slevu na dopravu, pokrývku hlavy, papírové kapesníky, tužka a blok, oranžový notýsek 
  • velký batoh: spacák, karimatka, stan (kdo má), ešus, lžíce, nožík, baterka, dobré rozšláplé boty na pochod, tenisky na odpočinek a hry, sandále, náhradní oblečení na víkend, oblečení na spánek, pochod i hry, ručník, plavky, proti klíště, opalovák, polštářek a plyšáka.

Cena: 300,- nereg./250,- registrovaný/200,- sourozenecká cena (v ceně startovné, doprava lidí i věcí, strava i pitný režim, pojištění, dozor a materiál).

Neberte mobily, drahé oblečení a šperky.

Program: hry, pochod, vaření na ohni, hraní u táboráku. Trasy vedou po přírodních a jiných zajímavostech místního kraje, především do prostorů vojenského újezdu Libavá, jenž běžně není veřejnosti zpřístupněn. Podle svých fyzických a časových možností si vyberete jednu z nabízených tras: 6, 17, 25, 35, 50 nebo 100 kilometrů. Na trasách vás čekají kontroly, které stvrdí váš průchod tímto místem otisknutím razítka. Do cíle se vrátíte na stejné místo a obdržíte pamětní list a keramickou medaili.  Čas máte do 18 hodin, v případě těch nejodvážnějších, zdolávajících 100km trasu, až do 9 hodin následujícího dne.

Těší se na Vás Xˇandy, Jitka, Tesák, Roman a další kamarádi

Pozvánka ve formátu PDF.